Terapie - popis

Komplexní vyšetření s terapií (dvouhodinové)- vždy v pondělky a čtvrtky od 12-14 hodin. Lékař zjišťuje  a posuzuje celkový zdravotní stav z pohledu klasické i celostní medicíny. Cílem je odstranit zátěže a najít příčiny akutních i chronických onemocnění. Po tomto prvním sezení lékař s klientem vypracuje terapeutický plán se zaměřením na stabilizaci zdravotního stavu, odstranění potíží a příčin onemocnění i případné změny v životním stylu klienta.

Program PREVENT - soubor 5-ti sezení se zaměřením na preventivní péči. Harmonizace 5-ti elementů a zaměření na posilování slabých míst prostřednictvím terapie a stravování dle TČM. Rovnováha znamená zdraví.

Karpální tunel - odstranění bolestivých stavů při zátěži zápěstí a paže (cca dvě sezení, další podle potřeby).

Chřipka, nachlazení, virová infekce - cca tři sezení v rozmezí tří dnů, bez další medikace.

Hemoroidy - již po první terapii většinou výrazné zlepšení a eliminace bolesti i krvácení. Následující sezení (minimálně dvě až tři ) jsou vhodná na odstraňování zbývajících potíží.

Pooperační stavy, dekubity - terapie k urychlení hojení ran, otoků, zánětů, vyvádění toxinů po anestezii a podporu psychiky.

Poúrazové stavy,  sportovní úrazy - terapie zaměřená na potlačení bolesti, urychlení hojení zlomenin, pohmožděniny, šlachy, vazy, podporu lymfatického systému, aj.

Blokace páteře - odblokování a následné uvolnění nejen v oblasti krční a bederní páteře, potlačení bolesti.  

Detoxikace organismu - vhodný způsob, jak se zbavit jedovatých látek (toxinů) usazených v našem těle, které jsou příčinou akutních i chronických onemocnění. Příznakem mohou být potíže s trávením, nadměrná únava, neklid, nesoustředěnost, otoky, bolesti hlavy, alergie, kožní a plísňová onemocnění a mnoho dalších. Detoxikaci lze provádět kdykoli, nejlépe však na jaře a na podzim.

Alergie - biorezonance dokáže eliminovat alergické reakce bez léků. Zjišťujeme nejen alergen samotný, ale také skutečnou příčinu alergické reakce s následnou eliminaci jejich projevů. Souběžně s terapií radíme upravit každodenní režim tak, aby byl minimalizován kontakt s alergenem. Délka terapie je individuální, doporučujeme cyklus 15-ti sezení. U akutních pylových alergií lze uvolnit dutiny během první, příp. druhé terapii. Kožní alergie vyžadují více sezení.

Viry, bakterie, plísně, paraziti - pomocí biorezonance lze eliminovat virové, plísňové a kvasinkové zátěže, parazity  a bakterie v těle (např. Herpes virus, chlamydie, borelie, aj.).

Redukce váhy – terapie je vhodná jak pro klienty s lehkou nadváhou, tak i s obezitou. Je zaměřená na stimulaci akupunkturních bodů na těle ( body slinivky, žaludku, jater, ledvin,aj., psychické a energetické body). Sezení je třeba opakovat nejlépe v počtu deseti (může být i více) a to v časovém rozestupu 7 až 10-ti dnů, vždy nejméně dvě hodiny po jídle. Terapie má vliv na látkovou výměnu, posílení psychiky a vitality, aktivuje metabolismus.  V průběhu snižování váhy doporučujeme obézním klientům spolupráci s dietologickou poradnou a dáváme i jiná doporučení. Cílem je hubnutí bez zbytečného stresu.

Migrény - při volbě vhodného programu postupujeme podle principů celostní medicíny (řešíme příčinu) a pak je léčba vysoce účinná. Ve většině případů stačí jen dvě až tři sezení.

Problémy se zuby a dásněmi - máme velmi dobré zkušenosti se záněty dásní (i váčky) a s parodontózou (parodontitidou). Je potřeba více sezení, s časovým rozestupem cca 1 týdne až 3 týdnů. Již po druhém sezení bývá patrné zlepšení; ve většině případů konzultujeme se stomatologem klienta.

Eliminace závislosti pomáhá odstranit závislost na nikotinu, alkoholu, lécích a podobně. Podmínkou k úspěchu je jednoznačné rozhodnutí klienta. Vyzkoušeno také na minimalizaci chuti na čokoládu (lze kombinovat s terapií na redukci váhy).

Bolesti svalů a kloubů, artroza aj. – speciální programy ulevují od bolesti kloubů a svalů po zátěži, ale také napomáhají stabilizaci při degenerativních onemocněních (artroza, artritida, osteoporoza).

Akné – tento problém vyžaduje delší léčbu (minimálně 10-15 sezení), změny v životosprávě a trpělivost pacienta

Psychika – harmonizace psychických stavů jako například stresy, deprese v důsledku akutního stresu nebo hormonální nerovnováhy, úzkosti, nervozita, výbušnost  (NE psychiatrické diagnózy)

a další... 

OBJEDNÁVKY TERAPIÍ na tel. čísle : 725 987 842

Provozní doba odpovídá ordinační době lékaře - kromě první dvouhodinové terapie (viz výše)

V případě, že se nemůžete na svou terapii dostavit, volejte prosím nebo pošlete SMS zprávu. Budeme tak moci váš termín nabídnout jinému zájemci.

Děkujeme.

 

BICOM TERAPIE

Biorezonanční terapie je řazena spolu s akupunkturou a homeopatií mezi alternativní medicínu. Pomocí přístrojů Bicom 2000 a Bicom Optima lze touto metodou řešit zdravotní problémy:

 • akné, alergie
 • hormonální vyrovnání, migrény
 • redukci váhy
 • neurodermatitidy, kožní vyrážky
 • bolesti svalů a kloubů, artrózu
 • odstranění virů a bakterií
 • hypertenze – vysoký krevní tlak
 • onemocnění štítné žlázy
 • nemoci vnitřních orgánů
 • kvasinkové infekce
 • revmatické nemoci
 • eliminaci závislosti na nikotinu, alkoholu, lécích aj.
 • problémy se zuby a dásněmi
 • a mnoho dalších ...