Časté dotazy

 Jaký je váš názor na elektronické cigarety?    Mezi našimi klienty na odvykání kouření jsou právě i tito kuřáci a tak můžeme srovnávat. Kladem E-cigarety je, že neobtěžujete zápachem své okolí, neděláte ze svých blízkých pasivní kuřáky a náplň neobsahuje dehet. Nevýhodou je, že kouření není nijak omezeno délkou cigarety a tak se těmto kuřákům paradoxně stává, že kouří mnohem více, než dříve, protože nemají optickou každodenní kontrolu nad počtem vykouřených cigaret. Někteří si časem uvědomí, že ji mají v ústech téměř nepřetržitě. Náplň obsahuje samozřejmě nikotin, takže vašemu zdraví to neprospívá, ale s ním i mnoho dalších přísad, které jsou zdraví škodlivé. Mnoho kuřáků E-cigaret uvádí časté bolesti žaludku, silné závratě, bolesti hlavy a jiné zdravotní problémy, které je donutily E-cigarety odložit. Další skutečností je, že se většině těchto kuřáků nedaří snižovat hladinu nikotinu a tak zůstávají stále na stejné úrovni, někdy dokonce E-cigaretu kombinují i s klasickou cigaretou a to často způsobuje předávkování. To je u námi zpovídaných kuřáků E-cigaret velmi častý jev.  Takže pokud vám osobně nevadí, že tělu dodáváte nikotin s přídavnými látkami, pak to berte tak, že je to určitě dobré pro vaše okolí a kuřte. V každém případě bych vám ale doporučovala hlídat si, jak často a kolik vykouříte, aby se váš problém spíše neprohluboval. Pokud se chcete zbavit závislosti a omezení, která kouření provází, pak přestaňte kouřit úplně :-). Vždy je to jen a jen vaše volba.

Jaká je cena terapie?  Už dlouhých 11 let je cena 1200,-Kč . Od ledna 2021 plánujeme její navýšení. Pozn.: od září 2024 je cena 1800,-Kč

 Aplikuji si inzulín. Představuje pro mne terapie nějaké riziko? Je důležité, aby si pacienti, kteří trpí cukrovkou a musejí užívat inzulin, po terapii sledovali hladinu krevního cukru glukometrem, aby nedošlo k nárůstu nebo poklesu hladiny cukru nad únosnou míru. Může se stát při detoxikačních programech, že se odstraní i inzulin a dojde k diabetickým komplikacím. Při nárůstu hladiny krevního cukru pomůže aplikace dávky inzulinu, v opačném případě, kdy může dojít k hypoglykemiím, je první pomocí sladký nápoj či kousek čokolády.

 Byl jsem na terapii proti kouření a zdá se, že to pomohlo. Jenom se chci zeptat, jak dlouho můžu nosit nebo kdy se má sundat čip s programem odvykání.  Čip se aplikuje na kůži  k prodloužení účinku terapie, aplikuje se většinou 2 cm pod pupek nebo na 7. krční obratel podle vnímavosti pacienta. Dá se nosit neomezeně, pokud vydrží nalepený. Pomáhá překonat první měsíc po terapii. Informace nahraná v čipu vydrží asi 3 měsíce. Po odlepení se může čip nosit v kapse (mimo dosah mobilního telefonu!) nebo uložit v posteli pod polštář. Informace uložené v čipu jsou velmi slabé, tělo v klidu je na ně vnímavé.

 Je pravda, že na biorezonanční terapii nekouření dávají některé pojišťovny příspěvek? V současné době tento příspěvek (až 500,- Kč) poskytuje Revírní bratrská pojišťovna a to klientům starším 19-ti let. O této skutečnosti jsme již informovali na našich stránkách.

 OBJEDNÁVKY TERAPIÍ na tel. čísle : 725 987 842  VCHOD Z TERASY je označen. PROSÍM ZVOŇTE !

( Pozor - od září 2024 cena 1800,-Kč )

 

Nejnovější technologie odvykání kouření: BICOM 2000 a BICOM Optima

Pokud jste se rozhodli přestat kouřit, dovolte nám, abychom Vám představili biorezonanční metodu, která se v průběhu dlouhodobé praxe osvědčila jako vysoce úspěšná metoda odvykání kouření. Zanechat kouření a vydržet nekouřit je s naší pomocí jednodušší. Biorezonanční metoda odvykání kouření (antinikotinová terapie) je řazena spolu s akupunkturou a homeopatií mezi alternativní medicínu.