Odnaučíme vás kouřit – za hodinu jste nekuřákem.

Počítačová metoda odvykání kouření je v našich centrech prováděna pomocí přístroje BICOM Optima . Jedná se o nejmodernější přístroj v EU, který pracuje na bázi elektromagnetického působení (tzv. biorezonance). Tato zařízení splňují veškeré normy pro provoz a jsou s úspěchem využívané jak ve zdravotnictví, tak při odvykání kouření již v mnoha evropských státech.

Je tato metoda bolestná a jakou má úspěšnost?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost 75 až 80%.

Jak to funguje?

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

materie

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tak i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. – mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou. Ta se označuje také jako frekvenční vzorek.

Bicom 2000

Pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Celý proces trvá 60-90 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

Naše centra, jako jediná, využívají k programu odvykání kouření také 6 min. program, který pomáhá k odblokování na psychické úrovni. Využili jsme tímto poznatků a zkušeností s biorezonancí předního českého odborníka, MUDr. Josefa Pekárka a zvýšili účinnost následného programu na odvykání kouření.

Čip pro prodloužení účinnosti:

V průběhu biorezonanční metody je nahráván speciální čip, který slouží k prodloužení učinků metody. Čip se aplikuje 3 dny po absolvování biorezonance.

Čip pro prodloužení účinnosti

Výhody antinikotinová terapie:

  • je bezbolestná a bez vedlejších účinků na organismus.
  • trvá 60-90min.
  • potlačuje chuť na nikotin.
  • eliminuje abstinenční příznaky (vyskytují se individuálně a velice minimálně).
  • potlačuje informaci pasivního kouření (přítomnost kuřáků nevyvolává chuť na cigaretu).
  • výrazně usnadní proces odvykání.
  • výsledky vykazují 75 až 80% úspěšnost
  • nevyužívá náhražek nikotinu, detoxikace organismu probíhá bezprostředně po odvykací kúře.
  • výrazně přispívá ke zlepšení zdravotního stavu a úspoře finančních prostředků.

V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně, pro další návštěvu použijte předaný registrační kupón (druhý zákrok do 30-ti dnů zdarma).

Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

Upozornění:

Biorezonanční metoda se nedoporučuje - těhotným ženám v prvním trimestru. V případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Osoby s aplikovaným kardiostimulátorem prosíme o upozornění předem, před terapií !

OBJEDNÁVKY TERAPIÍ na tel. čísle : 725 987 842. 

CENA TERAPIE: 1800,-Kč

Nejnovější technologie odvykání kouření: BICOM 2000 a BICOM Optima

Pokud jste se rozhodli přestat kouřit, dovolte nám, abychom Vám představili biorezonanční metodu, která se v průběhu dlouhodobé praxe osvědčila jako vysoce úspěšná metoda odvykání kouření. Zanechat kouření a vydržet nekouřit je s naší pomocí jednodušší. Biorezonanční metoda odvykání kouření (antinikotinová terapie) je řazena spolu s akupunkturou a homeopatií mezi alternativní medicínu.