Několik závažných důvodů, proč nekouřit:

Kouření způsobuje rakovinu plic a další závažné choroby a tak systematicky poškozuje zdraví Vaše i lidí ve Vašem okolí. Ač si to neuvědomujete, tím, že kouříte - zkracujete život těm, kteří se stávají pasivními kuřáky. V ČR denně umírá 60 lidí na nemoci z kouření.

Kouření je vysoce návykové - stáváte se tak otrokem kouření, které Vám samo diktuje, kolik kouřit a vy mu nemůžete říci NE.

Kouření „leze do peněz“. Každým rokem se cigarety zdražují a myslíte – li si, že tomu příští rok bude jinak – nebude…Přestaňte s kouřením a investujte své peníze jinam.

Kouření není moderní - když kouříte, okolí Vás může považovat za slabocha, protože ví, že nejste schopen říci ne. S námi to však můžete dokázat!

Víte, že každá vykouřená cigareta zkracuje život o pět minut?

Když s námi přestanete kouřit - zlepší se Váš zdravotní stav doslova skokem.

Pro objednání termínu volejte, prosím, na tel. číslo : 725 987 842     VCHOD Z TERASY je označen. PROSÍM ZVOŇTE !

CENA TERAPIE: 1800,- Kč 

 

Nejnovější technologie odvykání kouření: BICOM 2000 a BICOM Optima

Pokud jste se rozhodli přestat kouřit, dovolte nám, abychom Vám představili biorezonanční metodu, která se v průběhu dlouhodobé praxe osvědčila jako vysoce úspěšná metoda odvykání kouření. Zanechat kouření a vydržet nekouřit je s naší pomocí jednodušší. Biorezonanční metoda odvykání kouření (antinikotinová terapie) je řazena spolu s akupunkturou a homeopatií mezi alternativní medicínu.